Opis
Bakarna sabirnica 5x32x1 L-2000 (640A)
Specifikacija
| Oznaka proizvoda | FLEX2MRC5X32X1 |
| Kataloški broj proizvoda | 552650 |
| Korišćena pri struji od | 630 A |
| Material | Bakar Polivinilhlorid |
| Dielektrična čvrstoća | 20 kV/mm |
| Procena zapaljivosti | UL® 94V-0 |
| Izduženje izolacije | 370 % |
| Debljina izolacije | 2 mm |
| Nominalni napon | 1,000 VAC 1,500 VDC |
| Radna temperatura | -50 to 105 °C |
| Temperatura oblikovanja | 0 – 55 °C |
| Detalji sertifikata | UL® 67 UL® 758 |
| U skladu sa | IEC® 60439.1 IEC® 61439.1 IEC® 61439.1 Class II IEC® 60695-2-11 (Glow Wire Test 960 °C) |
| Dužina (L) | 2,000 mm |
| ∆T 40 K | 573 A |
| ∆T 50 K | 640 A |
| ∆T 60 K | 702 A |
| Broj bakarnih traka (N) | 5 |
| A | 32 mm |
| B | 1 mm |
| Površina poprečnog preseka | 160 mm² |
| Koeficijent množenja za paralelno spojena 2 kom | 1.72 |
| Koeficijent množenja za paralelno spojena 3 kom | 2.25 |
| Težina | 3.36 kg |
| Sertifikati | ABS FLEXIBAR Bureau Veritas 02859 BV CE cURus EAC 02941 (Russian Federation) IEC 61439-1 Class II FLEXIBAR IEC 61439-1 FLEXIBAR RoHS |
| Standardno pakovanje | 5 kom |
| UPC | 78285687654 |
| EAN-13 | 3479775526508 |



