Opis
Lenton kapleri EL22 A12
Lenton coupler EL22A12N
Karakteristike:
Lenton kapleri su dizajnirani za spajanje šipki istog prečnika gde se druga šipka može rotirati i nije ograničena u svom aksijalnom smeru
Tanak dizajn zadržava betonski pokrov
Instalira se brzo i lako
Kompletnu ponudu standardnih Lenton spojnica možete preuzeti ovde
Specifikacija
| Oznaka proizvoda | EL22A12N |
| Materijal | Čelik |
| Obrada | Obična |
| Verzija dizajna | Širom sveta (globalno dostupni materijali) |
| Prečnik armature, Metrički | 22 mm |
| Prečnik armature, US | #7 |
| Hex Širina (W) | 30 mm |
| Dužina(L) | 91 mm |
| Dubina navoja (BD) | 37 mm |
| Razmak između navoja (BG) | 17 mm |
| Pojedinačna težina | 0.35 kg |
| Dizajniran za | AASHTO ABNT NBR 8548:1984 ACI 318 Type 1 (125% Specified Yield) ACI 318 Type 2 (Specified Tensile) ACI 349 ACI 359 AS3600 BS EN 1992-1-1 BS EN 1992-2 CAN/CSA – N287.2/.3/.4 DIN EN 1992-1-1 Eurocode 2 IBC Type 1 (125% Specified Yield) IBC Type 2 (Specified Tensile) ISO 15835 NEN EN 1992-1-1 NF A 35-020-1 NF EN 1992-1-1 ÖNORM EN 1992-1-1 Sellafield Ltd. Std. ES_0_3110 US Army Corps of Engineers |
| Sertifikati | EMI 20-CPR-244 (Hungary) IAPMO®-UES ER-0129 (United States) INCERC AT 001ST-01-140-2014 (Romania) ITB LA City Approval ER-0129 (United States) STC CVT – LENTON (Italy) TZUS 204-C5-2016-070-049998 (Czech Republic) |
| Standardno pakovanje | 50 kom |
| UPC | 78285669330 |
| EAN-13 | 8711893047806 |




